0430300001-03-R2
DigiKeys produktnummer
0430300001-03-R2-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0430300001-03-R2
Beskrivning
3" PRE-CRIMP A2016R RED
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Röd 22 AWG byglingstråd Uttag till kabel (rund) Tenn 3,00" (76,20mm)
Kategori
Ledningsdimension
22 AWG
Tillverkare
Molex
Kontaktytbehandling
Tenn
Serie
Färg
Röd
Förpackning
Bulk
Kontaktyta, tjocklek
40,0µin (1,02µm)
Artikelstatus
Aktiv
Antal rader
1
Kontaktände
Uttag till kabel (rund)
Antal ledare
1
Längd
3,00" (76,20mm)
Basproduktens nummer
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
Artikel med förädlingsvärde
Bulk
Antal Enhetspris Totalpris
10kr 6,44100kr 64,41
30kr 5,66533kr 169,96
50kr 5,35160kr 267,58
100kr 4,97030kr 497,03
250kr 4,53272kr 1 133,18
500kr 4,24680kr 2 123,40
1 000kr 3,99473kr 3 994,73
2 500kr 3,70679kr 9 266,98
Tillverkarens standardförpackning
Annan färg
3" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
I lager: 0
3" PRE-CRIMP A2016B BLACK
I lager: 0
3" PRE-CRIMP A2016G GREEN
I lager: 110
3" PRE-CRIMP A2016L BLUE
3" PRE-CRIMP A2016N BROWN
Annan längd
2" PRE-CRIMP A2016R RED
4" PRE-CRIMP A2016R RED
5" PRE-CRIMP A2016R RED
6" PRE-CRIMP A2016R RED
I lager: 700
8" PRE-CRIMP A2016R RED