BFCN-5750+
DigiKeys produktnummer
3157-BFCN-5750+TR-ND - Remsa och spole (TR)
3157-BFCN-5750+CT-ND - Remsbit (CT)
3157-BFCN-5750+DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BFCN-5750+
Beskrivning
CER FILTER 5.75GHZ BAND PASS
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
5,75GHz center Bandpassfilter Keramiska filter 200 MHz 50Ohm 4-SMD, utan ledning
Kategori
Införingsförlust
2,5dB
Tillverkare
Mini-Circuits
Filtertyp
Bandpassfilter
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Frekvens
5,75GHz center
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Impedans
50Ohm
Höjd (max)
0,041" (1,04mm)
Bandbredd
200 MHz