PIC18LF6390T-I/PT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Microchip Technology
I lager: 0
Datablad
PIC PIC® 18F Mikrokontroller IC 8-bitars 40MHz 8KB (4K x 16) FLASH 64-TQFP (10x10)
PIC18LF6390T-I/PT
DigiKeys produktnummer
PIC18LF6390T-I/PT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PIC18LF6390T-I/PT
Beskrivning
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 64TQFP
Tillverkarens standardleveranstid
5 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
PIC18LF6390T-I/PT Modeller
RAM-storlek
768 x 8
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Spänning - drift (Vcc/Vdd)
2V-5,5V
Dataomvandlare
A/D 12x10b
Programmerbar av DigiKey
Inte verifierat
Arbetstemperatur
-40°C-85°C (TA)
Monteringstyp
Ytmontering
Hastighet
40MHz