DSC1001DI5-012.0000T är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Microchip Technology
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Microchip Technology
I lager: 0
Datablad
12 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,7V-3,6V Viloläge (ström av) 4-VDFN
Microchip Technology MEMS and Crystal Oscillator Solutions PIO | DigiKey
DSC1001DI5-012.0000T
DigiKeys produktnummer
150-DSC1001DI5-012.0000T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DSC1001DI5-012.0000T
Beskrivning
MEMS OSC XO 12.0000MHZ CMOS SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - källa
1,7V-3,6V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±10ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Ström - drift (max)
8mA
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,035" (0,90mm)