CC7V-T1A-32.768KHZ-9PF-20PPM-TA-QA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Micro Crystal AG
I lager: 0
Micro Crystal AG
I lager: 0
Datablad
Direkt
TXC CORPORATION
Similar
Abracon LLC
I lager: 684
Abracon LLC
TXC CORPORATION
ECS Inc.
Jauch Quartz
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
32.768 kHz ±20ppm Kristaller 9pF 70 kOhms 2-SMD, utan ledning
CC7V-T1A-32.768KHZ-9PF-20PPM-TA-QA
DigiKeys produktnummer
2195-CC7V-T1A-32.768KHZ-9PF-20PPM-TA-QATR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CC7V-T1A-32.768KHZ-9PF-20PPM-TA-QA Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
70 kOhms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Klassificeringar
AEC-Q200
Frekvens
32.768 kHz
Frekvenstolerans
±20ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,059" (3,20 x 1,50mm)
Lastkapacitans
9pF
Höjd - monterad (max)
0,035" (0,90mm)