XDR-960-24PI är slut i lager och kan restnoteras.
Ny produkt
AC eller DC Nätaggregat för DIN-skena 1 Utgångar 24V 40A
XDR-960-24PI
DigiKeys produktnummer
1866-XDR-960-24PI-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
XDR-960-24PI
Beskrivning
O/P +24V40A
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - utgång (max)
40A
Effekt (Watt)
960W
Serie
Spänning - isolering
4 kV
Effektivitet
95%
Arbetstemperatur
-40°C-85°C (med nedstämpling)
Storlek/dimension
L 5,19" x B 3,78" (132 x 96mm)
DC-spänning - Ingång (Min)
80V
DC-spänning - Ingång (Max)
431V
Spänning - utspänning 1
24V