RST-10000-48
DigiKeys produktnummer
1866-4298-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RST-10000-48
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 48V 10080W
Detaljerad beskrivning
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 48V 196-305VAC (3-fas), 340-530VAC (3-fas) Ingång
Spänning - isolering
3 kV
Serie
Effektivitet
91%
Arbetstemperatur
-30°C-70°C (med nedstämpling)
Egenskaper
Justerbar utgång, PFC, fjärrstyrt tillslag/frånslag
Storlek/dimension
L 21,26" x B 16,69" x H 3,29" (540,0 x 424,0 x 83,5mm)
Spänning - utspänning 1
48V
Ström - Utgång 1
210 A