RSDW08F-15
DigiKeys produktnummer
1866-RSDW08F-15-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RSDW08F-15
Beskrivning
DC/DC CONVERTER
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Isolerad modul DC-DC-omvandlare 1 Utgång 15V 530mA 9V - 36V Ingång
Kategori
Spänning - isolering
1.5 kV
Tillv.
Tillämpningar
Järnväg
Serie
Egenskaper
Fjärrstyrt tillslag/frånslag
Förpackning
Rör
Arbetstemperatur
-40°C-85°C (med nedstämpling)
Artikelstatus
Aktiv
Effektivitet
85%
Typ
Isolerad modul
Monteringstyp
Genomgående hål
Antal utgångar
1
Inkapsling/låda
24-DIP-modul, 8 stift
Spänning - ingång (min)
9V
Storlek/dimension
L 1,25" x B 0,80" x H 0,40" (31,8 x 20,3 x 10,2mm)
Spänning - ingång (max)
36V
Leverantörens enhetsförpackning
24-DIP
Spänning - utspänning 1
Godkännande myndighet
CE, EAC
Ström - utgång (max)
530mA
Standardnummer
50155
Effekt (Watt)
8 W