RSD-30L-24
DigiKeys produktnummer
1866-5461-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RSD-30L-24
Beskrivning
DC/DC CONVERTER 24V 30W
Detaljerad beskrivning
Kapslad DC-DC-omvandlare 1 Utgång 24V 1,25A 72V Ingång
Kategori
Ström - utgång (max)
1,25A
Effekt (Watt)
30W
Serie
Spänning - isolering
4 kV
Effektivitet
91%
Arbetstemperatur
-40°C-70°C (med nedstämpling)
Spänning - ingång (min)
18V
Spänning - ingång (max)
72V
Storlek/dimension
L 4,45" x B 2,36" x H 0,98" (113,0 x 60,0 x 25,0mm)
Spänning - utspänning 1
24V