RPS-120-24-C
DigiKeys produktnummer
1866-4018-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RPS-120-24-C
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 24V 84W
Detaljerad beskrivning
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 24V 80-264VAC, 113-370VDC Ingång
Spänning - isolering
4 kV
Effektivitet
90%
Arbetstemperatur
-30°C-70°C (med nedstämpling)
Storlek/dimension
L 4,07" x B 2,44" x H 1,57" (103,4 x 62,0 x 39,9mm)
Spänning - utspänning 1
24V
Ström - Utgång 1
3.5 A