PWM-90-24DA
DigiKeys produktnummer
1866-PWM-90-24DA-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PWM-90-24DA
Beskrivning
O/P 24V/3.75A
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
3,75A 24V Konstant spänning LED-drivare AC/DC-omvandlare Topologi 1 Utgång
Kategori
Effekt (Watt)
90 W
Spänning - isolering
3.75 kV
Serie
Dimning
DALI
Förpackning
Box
Artikelstatus
Inte för nya designer
Klassificeringar
IP67
Programmerbar av DigiKey
Inte verifierat
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Effektivitet
90,5%
Storlek/dimension
L 6,73" x B 2,48" x H 1,48" (171,0 x 63,0 x 37,5mm)
Spänning - ingång (min)
90VAC
Godkännande myndighet
CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC
Spänning - ingång (max)
305VAC
Spänning - utspänning
24V
Basproduktens nummer
Ström - utgång (max)
3,75A