MSP-600-48 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Qualtek
I lager: 0
Datablad
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 48V 85-264VAC, 120-370VDC Ingång
MSP-600-48
DigiKeys produktnummer
1866-3514-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MSP-600-48
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 48V 624W
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Tillämpningar
Medicin
Tillv.
Spänning - isolering
4 kV
Serie
Effektivitet
0.89
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
-40°C-70°C (med nedstämpling)
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Justerbar utgång, PFC, fjärrstyrt tillslag/frånslag, standby-utgång, universalingång
Typ
Kapslad
Monteringstyp
Chassimontering
Antal utgångar
1
Storlek/dimension
L 8,58" x B 4,13" x H 2,50" (218,0 x 105,0 x 63,5mm)
Spänning - ingång
85-264VAC, 120-370VDC
Godkännande myndighet
CB, CE, cURus
Spänning - utspänning 1
48V
Minsta tillåtna belastning
Nej
Ström - Utgång 1
13 A