MPM-30-12ST
DigiKeys produktnummer
1866-3461-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MPM-30-12ST
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 12V 30W
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 12V 80-264VAC Ingång
Kategori
Effekt (Watt)
Tillv.
Tillämpningar
Hushållsapparater, medicin
Serie
Spänning - isolering
4 kV
Förpackning
Box
Effektivitet
90%
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-85°C (med nedstämpling)
Typ
Kapslad
Monteringstyp
Chassimontering
Antal utgångar
1
Storlek/dimension
L 3,58" x B 1,55" x H 1,12" (90,9 x 39,4 x 28,4mm)
Spänning - ingång
80-264VAC
Godkännande myndighet
CB, CE, cURus, TUV
Spänning - utspänning 1
12V
Minsta tillåtna belastning
Nej
Ström - Utgång 1
2.5 A