LPVL-150-24
DigiKeys produktnummer
1866-3311-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LPVL-150-24
Beskrivning
LED DRIVER CV AC/DC 24V 6.3A
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
6,3A 24V Konstant spänning LED-drivare AC/DC-omvandlare Topologi 1 Utgång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LPVL-150-24 Modeller
Kategori
Ström - utgång (max)
6,3A
Tillverkare
MEAN WELL USA Inc.
Effekt (Watt)
151 W
Serie
Spänning - isolering
3 kV
Förpackning
Box
Egenskaper
OCP, OTP, OVP, SCP
Artikelstatus
Aktiv
Klassificeringar
IP67
Programmerbar av DigiKey
Inte verifierat
Arbetstemperatur
-25°C-65°C
Typ
Konstant spänning
Effektivitet
0.89
Topologi
AC/DC-omvandlare
Termineringstyp
Trådledare
Antal utgångar
1
Storlek/dimension
L 7,52" x B 2,48" x H 1,48" (191,0 x 63,0 x 37,5mm)
Spänning - ingång (min)
90VAC
Godkännande myndighet
cURus
Spänning - ingång (max)
132VAC
Monteringstyp
Chassimontering
Spänning - utspänning
24V