LOP-600-12
DigiKeys produktnummer
1866-LOP-600-12-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LOP-600-12
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 12V 360W
Detaljerad beskrivning
Öppen ram AC DC-omvandlare 1 Utgång 12V 80-264VAC, 113-370VDC Ingång
Spänning - isolering
4 kV
Effektivitet
93%
Arbetstemperatur
-40°C-80°C (med nedstämpling)
Storlek/dimension
L 5,00" x B 3,00" x H 1,38" (127,0 x 76,2 x 35,0mm)
Spänning - utspänning 1
12V
Ström - Utgång 1
30 A