LDD-700LW
DigiKeys produktnummer
1866-3122-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LDD-700LW
Beskrivning
LED DRIVER CC BUCK 2-30V 700MA
Detaljerad beskrivning
700mA 2-30V Konstantström LED-drivare Buck Topologi 1 Utgång
Kategori
Ström - utgång (max)
700mA
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Effektivitet
95%
Storlek/dimension
L 0,89" x B 0,39" x H 0,35" (22,6 x 9,9 x 8,9mm)
Spänning - ingång (min)
9V
Spänning - ingång (max)
36V