LDD-500LW
DigiKeys produktnummer
1866-3114-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LDD-500LW
Beskrivning
LED DRIVER CC BUCK 2-30V 500MA
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
500mA 2-30V Konstantström LED-drivare Buck Topologi 1 Utgång
Kategori
Ström - utgång (max)
500mA
Tillverkare
MEAN WELL USA Inc.
Dimning
PWM
Serie
Egenskaper
Fjärrstyrt tillslag/frånslag, OTP, SCP
Förpackning
Tråg
Klassificeringar
IP67
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Programmerbar av DigiKey
Inte verifierat
Effektivitet
95%
Typ
Konstantström
Termineringstyp
Trådledare
Topologi
Buck
Storlek/dimension
L 0,89" x B 0,39" x H 0,35" (22,6 x 9,9 x 8,9mm)
Antal utgångar
1
Godkännande myndighet
CE
Spänning - ingång (min)
9V
Monteringstyp
Chassimontering
Spänning - ingång (max)
36V