IRM-60-48ST
DigiKeys produktnummer
1866-3070-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IRM-60-48ST
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 48V 60W
Detaljerad beskrivning
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 48V 85-264VAC Ingång
EDA-/CAD-modeller
IRM-60-48ST Modeller
Spänning - isolering
3 kV
Serie
Effektivitet
91%
Arbetstemperatur
-30°C-70°C (med nedstämpling)
Storlek/dimension
L 4,29" x B 2,05" x H 1,32" (109,0 x 52,0 x 33,5mm)
Spänning - utspänning 1
48V
Ström - Utgång 1
1.25 A