IRM-45-12ST
DigiKeys produktnummer
1866-3054-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IRM-45-12ST
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 12V 46W
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 12V 85-305VAC Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IRM-45-12ST Modeller
Kategori
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Tillv.
Spänning - isolering
3 kV
Serie
Effektivitet
87,5%
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
-30°C-70°C (med nedstämpling)
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Universalingång
Typ
Kapslad
Monteringstyp
Chassimontering
Antal utgångar
1
Storlek/dimension
L 4,29" x B 2,05" x H 1,32" (109,0 x 52,0 x 33,5mm)
Spänning - ingång
85-305VAC
Godkännande myndighet
CB, CE, cURus, TUV
Spänning - utspänning 1
12V
Minsta tillåtna belastning
Nej
Ström - Utgång 1
3.8 A