DPBW06F-15 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
XP Power
I lager: 0
Datablad
Isolerad modul DC-DC-omvandlare 2 Utgång 15V -15V 200mA, 200mA 9V - 36V Ingång
DPBW06F-15
DigiKeys produktnummer
1866-1403-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DPBW06F-15
Beskrivning
DC DC CONVERTER +/-15V 6W
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
DPBW06F-15 Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
6 W
Tillv.
Spänning - isolering
1.5 kV
Arbetstemperatur
-40°C-85°C (med nedstämpling)
Effektivitet
0.88
Spänning - ingång (min)
9V
Spänning - ingång (max)
36V
Storlek/dimension
L 0,86" x B 0,36" x H 0,44" (21,8 x 9,2 x 11,1mm)
Spänning - utspänning 2
-15V
Basproduktens nummer
Ström - utgång (max)
200mA, 200mA