CXM-22-30-90-54-AC30-F4-3 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Luminus Devices Inc.
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Luminus Devices Inc.
I lager: 0
Datablad
LED-belysning – COB:ar, motorer, moduler Chip ombord (COB) CXM-22 Gen3 Vit, varm Kvadrat
CXM-22-30-90-54-AC30-F4-3
DigiKeys produktnummer
1214-1500-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CXM-22-30-90-54-AC30-F4-3
Beskrivning
LED COB CXM-22 GEN3 WH SQ 3000K
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Temperatur - test
85°C
Tillverkare
Spänning - fram (Vf) (Typ)
51V
Serie
Lumen/Watt @ ström - test
124 lm/W
Ström - max
2,4A
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Vit, varm
Storlek/dimension
L 28,00 x B 28,00mm
CCT (K)
3000K 3-stegs MacAdam-ellips
Höjd
1,37mm
Light Emitting Surface (LES)
Diam. 22,00mm
Ljusflöde vid ström/temperatur
6970lm (typ)
Ström - test
1,1A