CXM-22-27-90-54-AC30-F4-3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Luminus Devices Inc.
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Luminus Devices Inc.
I lager: 0
Datablad
LED-belysning – COB:ar, motorer, moduler Chip ombord (COB) CXM-22 Gen3 Vit, varm Kvadrat
CXM-22-27-90-54-AC30-F4-3
DigiKeys produktnummer
CXM-22-27-90-54-AC30-F4-3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CXM-22-27-90-54-AC30-F4-3
Beskrivning
LED COB CXM-22 GEN3 WHT SQ 2700K
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Temperatur - test
85°C
Tillverkare
Spänning - fram (Vf) (Typ)
51V
Serie
Lumen/Watt @ ström - test
115 lm/W
Förpackning
Tråg
Ström - max
2,4A
Artikelstatus
Aktiv
CRI (Color Rendering Index) färgåtergivningsindex
Typ
Chip ombord (COB)
Visningsvinkel
120°
Färg
Vit, varm
Storlek/dimension
L 28,00 x B 28,00mm
CCT (K)
2700K 3-stegs MacAdam-ellips
Höjd
1,37mm
Konfiguration
Kvadrat
Light Emitting Surface (LES)
Diam. 22,00mm
Ljusflöde vid ström/temperatur
6460lm (typ)
Linstyp
Plant
Ström - test
1,1A