CXM-14-30-90-36-TC60-F7-2 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
I lager: 219
LED-belysning – COB:ar, motorer, moduler Chip ombord (COB) CXM-14 Gen 6 Vit, varm Kvadrat
CXM-14-30-90-36-TC60-F7-2
DigiKeys produktnummer
1214-CXM-14-30-90-36-TC60-F7-2-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CXM-14-30-90-36-TC60-F7-2
Beskrivning
CXM-14-30-90-36-TC60-F7-2
Detaljerad beskrivning
Kategori
Temperatur - test
85°C
Tillverkare
Spänning - fram (Vf) (Typ)
33,3V
Serie
Lumen/Watt @ ström - test
144 lm/W
Ström - max
1,8A
Storlek/dimension
L 19,00 x B 19,00mm
CCT (K)
3000K 2-stegs MacAdam-ellips
Höjd
1,40mm
Light Emitting Surface (LES)
Diam. 14,30mm
Ljusflöde vid ström/temperatur
3450lm (typ)
Ström - test
720mA