CXM-14-27-90-36-TA60-F7-3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
LED-belysning – COB:ar, motorer, moduler Chip ombord (COB) CXM-14 Gen 6 Vit, varm Kvadrat
CXM-14-27-90-36-TA60-F7-3
DigiKeys produktnummer
1214-CXM-14-27-90-36-TA60-F7-3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CXM-14-27-90-36-TA60-F7-3
Beskrivning
LED COB CXM-14 WARM WHT SQ 2700K
Detaljerad beskrivning
Kategori
Temperatur - test
85°C
Tillverkare
Spänning - fram (Vf) (Typ)
33,3V
Serie
Lumen/Watt @ ström - test
139 lm/W
Ström - max
1,8A
Storlek/dimension
L 19,00 x B 19,00mm
CCT (K)
2700K 3-stegs MacAdam-ellips
Höjd
1,40mm
Light Emitting Surface (LES)
Diam. 14,30mm
Ljusflöde vid ström/temperatur
3330lm (typ)
Ström - test
720mA