CXM-14-24-90-36-TA60-F7-2 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
LED-belysning – COB:ar, motorer, moduler Chip ombord (COB) CXM-14 Gen 6 Vit, varm Kvadrat
CXM-14-24-90-36-TA60-F7-2
DigiKeys produktnummer
1214-CXM-14-24-90-36-TA60-F7-2-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CXM-14-24-90-36-TA60-F7-2
Beskrivning
LED COB CXM-14 WARM WHT SQ 2400K
Detaljerad beskrivning
Kategori
Temperatur - test
85°C
Tillverkare
Spänning - fram (Vf) (Typ)
33,3V
Serie
Lumen/Watt @ ström - test
129 lm/W
Förpackning
Tråg
Ström - max
1,8A
Chip ombord (COB)
Visningsvinkel
120°
Storlek/dimension
L 19,00 x B 19,00mm
CCT (K)
2400K 2-steg MacAdam Ellipse
Höjd
1,40mm
Konfiguration
Kvadrat
Light Emitting Surface (LES)
Diam. 14,30mm
Ljusflöde vid ström/temperatur
3085lm (typ)
Linstyp
Plant
Ström - test
720mA