V10X680E
DigiKeys produktnummer
18-V10X680E-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
V10X680E
Beskrivning
VARSTR 1.1KV 4.5KA DISC 12.50MM
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1.1 kV 4.5 kA Varistor 1 Kretsar Genomgående hål Skiva 12,50mm
Kategori
Varistorspänning (max)
1.21 kV
Tillverkare
Littelfuse Inc.
Ström - stötpuls
4.5 kA
Serie
Energi
140J
Förpackning
Bulk
Antal kretsar
1
Artikelstatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
130 pF @ 1 kHz
Max AC-spänning
680 V
Arbetstemperatur
-40°C-125°C (TA)
Max DC-spänning
895 V
Monteringstyp
Genomgående hål
Varistorspänning (min)
990 V
Inkapsling/låda
Skiva 12,50mm
Varistorspänning (typisk)
1.1 kV