SRP1-CBDZL-050NW-N
DigiKeys produktnummer
5666-SRP1-CBDZL-050NW-N-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SRP1-CBDZL-050NW-N
Beskrivning
SRP1-CB
Tillverkarens standardleveranstid
3 veckor
Utgångstyp
AC, nollgenomgång
Spänning - last
24 V ~ 240 V
Förpackning
Bulk
Lastström
50 A
Resistans på-läge (max)
6.3 mOhms
Arbetstemperatur
-40°C-70°C