SRP1-CBARH-050NW-N
DigiKeys produktnummer
5666-SRP1-CBARH-050NW-N-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SRP1-CBARH-050NW-N
Beskrivning
SRP1-CB
Tillverkarens standardleveranstid
3 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Solid State Relä med fotokopplare (fotorelä) SPST-NO (1 Form A)
Kategori
Utgångstyp
AC
Tillv.
Spänning - ingång
90-280VAC
Serie
Spänning - last
48 V ~ 600 V
Förpackning
Bulk
Lastström
50 A
Artikelstatus
Aktiv
Resistans på-läge (max)
6.3 mOhms
Monteringstyp
Chassimontering
Termineringstyp
Skruvplint
Relätyp
Relä med fotokopplare (fotorelä)
Arbetstemperatur
-40°C-70°C