SMF33A-T13 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Diotec Semiconductor
I lager: 8 558
Datablad
53,3V Klämma 3,8A Ipp TVS - dioder Ytmontering SOD-123F
SMF33A-T13
DigiKeys produktnummer
18-SMF33A-T13TR-ND - Remsa och spole (TR)
18-SMF33A-T13CT-ND - Remsbit (CT)
18-SMF33A-T13DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMF33A-T13
Beskrivning
TVS DIODE 33VWM 53.3VC SOD123F
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
3,8A
Tillv.
Effekt - toppuls
200W
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Inkapsling/låda
SOD-123F
Spänning - backspänning (typ)
33V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
36,7V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
53,3V