20021321-00010C4LF
20021321-00010C4LF
20021321-00010C4LF
DigiKeys produktnummer
609-3706-2-ND - Remsa och spole (TR)
609-3706-1-ND - Remsbit (CT)
609-3706-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
20021321-00010C4LF
Beskrivning
CONN RCPT 10POS 0.05 GOLD SMD
Detaljerad beskrivning
10 Positioner Uttag Kontakt 0,050" (1,27mm) Ytmontering Guld
EDA-/CAD-modeller
20021321-00010C4LF Modeller
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Isoleringshöjd
0,177" (4,50mm)
Kontaktdonstyp
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Antal positioner
Egenskaper
Plocka och placera
Radmellanrum - hopkoppling
0,050" (1,27mm)