20021121-00010C4LF
DigiKeys produktnummer
609-3695-2-ND - Remsa och spole (TR)
609-3695-1-ND - Remsbit (CT)
609-3695-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
20021121-00010C4LF
Beskrivning
CONN HEADER SMD 10POS 1.27MM
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Ytmontering 10 positioner 0,050" (1,27mm)
EDA-/CAD-modeller
20021121-00010C4LF Modeller
Kategori
Fästtyp
Push-Pull
Tillv.
Kontaktlängd - hopkoppling
0,120" (3,05mm)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
10,0µin (0,25µm)
Antal positioner
Egenskaper
Plocka och placera
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Strömklassning (Ampere)
1A per kontakt
Mantling
Okapslad
Spänningsvärde
125VAC