0ATO040.V
DigiKeys produktnummer
F5047-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0ATO040.V
Beskrivning
FUSE AUTO 40A 32VAC/VDC BLADE
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
40 A 32 V AC 32 V DC-säkring Automotive Kräver hållare Blad, ATO/ATC
Kategori
Märkspänning - AC
32 V
Tillv.
Märkspänning - DC
Serie
Svarstid
Snabbt utsläpp
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Aktiv
Godkännande myndighet
UL
Monteringstyp
Kräver hållare
Färg
Orange
Säkringstyp
Storlek/dimension
L 0,750" x B 0,200" x H 0,480" (19,05 x 5,08 x 12,19mm)