SRP1-CBDRH-025NW-N
DigiKeys produktnummer
5666-SRP1-CBDRH-025NW-N-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SRP1-CBDRH-025NW-N
Beskrivning
SRP1-CB
Tillverkarens standardleveranstid
3 veckor
Utgångstyp
AC
Tillv.
Spänning - ingång
4-32VDC
Serie
Spänning - last
48 V ~ 600 V
Förpackning
Bulk
Lastström
25 A
Resistans på-läge (max)
6.3 mOhms
Arbetstemperatur
-40°C-70°C