MHLL12060-200
DigiKeys produktnummer
240-2790-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MHLL12060-200
Beskrivning
RF FERRITE SHEET 4.724"X2.362"
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
RF EMI Flexibel ferritplåt MHLL Gummi, ferritpulver, PET-film Ej elektriskt ledande (ensidigt) 2,362" (60,00mm) X 4,724" (120,00mm) X 0,008" (0,20mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MHLL12060-200 Modeller
Kategori
Bredd
2,362" (60,00mm)
Tillverkare
Laird-Signal Integrity Products
Tjocklek - total
0,008" (0,20mm)
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Box
Lim
Ej elektriskt ledande (ensidigt)
Artikelstatus
Aktiv
Material
Gummi, ferritpulver, PET-film
Typ
Flexibel ferritplåt
Hållbarhetstid
24 månader
Form
Rektangulär
Hållbarhetstid, start
Leveransdatum
Längd
4,724" (120,00mm)