MHLL12060-000
DigiKeys produktnummer
240-2789-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MHLL12060-000
Beskrivning
RF FERRITE SHEET 4.724"X2.362"
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
RF EMI Flexibel ferritplåt MHLL Gummi, ferritpulver, PET-film Ej elektriskt ledande (ensidigt) 2,362" (60,00mm) X 4,724" (120,00mm) X 0,014" (0,35mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MHLL12060-000 Modeller
Kategori
Längd
4,724" (120,00mm)
Tillverkare
Laird-Signal Integrity Products
Bredd
2,362" (60,00mm)
Serie
Tjocklek - total
0,014" (0,35mm)
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
-40°C-85°C