LI0402C221R-10
DigiKeys produktnummer
240-2554-2-ND - Remsa och spole (TR)
240-2554-1-ND - Remsbit (CT)
240-2554-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LI0402C221R-10
Beskrivning
FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
220 Ohms @ 100 MHz 1 Ström, signalledning Ferritkorn och chips 0402 (metrisk 1005) 300mA 350mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LI0402C221R-10 Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
300mA
Tillverkare
Laird-Signal Integrity Products
DC-resistans (DCR) (max)
350mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
0402 (metrisk 1005)
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Ström, signalledning
Höjd (max)
0,020" (0,50mm)
Antal ledningar
1
Storlek/dimension
L 0,040" x B 0,020" (1,01 x 0,50mm)
Impedans @ frekvens
220 Ohms @ 100 MHz