LI0402D121R-10
DigiKeys produktnummer
240-2361-2-ND - Remsa och spole (TR)
240-2361-1-ND - Remsbit (CT)
240-2361-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LI0402D121R-10
Beskrivning
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
120 Ohms 1 Ström, signalledning Ferritkorn och chips 0402 (metrisk 1005) 400mA 400mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LI0402D121R-10 Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
400mA
DC-resistans (DCR) (max)
400mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Höjd (max)
0,020" (0,50mm)
Storlek/dimension
L 0,040" x B 0,020" (1,01 x 0,50mm)
Impedans @ frekvens
120 Ohms @ 100 MHz