CM4545Z131B-10
DigiKeys produktnummer
240-2486-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CM4545Z131B-10
Beskrivning
CMC 10A 4LN 130 OHM TH
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
4 ledning Common Mode-drossel Genomgående hål 130 Ohms @ 100 MHz 10A DCR 10mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CM4545Z131B-10 Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
10A
Tillverkare
Laird-Signal Integrity Products
DC-resistans (DCR) (max)
10mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Bulk
Monteringstyp
Genomgående hål
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,448" x B 0,448" (11,38 x 11,38mm)
Filtertyp
Kraftledning
Höjd (max)
0,374" (9,50mm)
Antal ledningar
4
Inkapsling/låda
Vertikal, 8 PC-stift
Impedans @ frekvens
130 Ohms @ 100 MHz