28L0138-80R-10
DigiKeys produktnummer
240-2513-2-ND - Remsa och spole (TR)
240-2513-1-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
28L0138-80R-10
Beskrivning
FERRITE BEAD 86 OHM AXIAL 1LN
Detaljerad beskrivning
86 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritkorn och chips Axiell 5A 10mOhm
EDA-/CAD-modeller
28L0138-80R-10 Modeller
Kategori
Impedans @ frekvens
86 Ohms @ 100 MHz
Strömklassning (max)
5A
Serie
DC-resistans (DCR) (max)
10mOhm
Storlek/dimension
Diam. 0,138" x L 0,206" (3,51 x 5,23mm)