CM3032V301R-10
DigiKeys produktnummer
240-2462-2-ND - Remsa och spole (TR)
240-2462-1-ND - Remsbit (CT)
240-2462-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CM3032V301R-10
Beskrivning
CMC 8A 4LN 300 OHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
4 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 300 Ohms @ 100 MHz 8A DCR 10mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CM3032V301R-10 Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
8A
Tillverkare
Laird-Signal Integrity Products
DC-resistans (DCR) (max)
10mOhm
Serie
Märkspänning - DC
30V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Kraftledning
Storlek/dimension
L 0,430" x B 0,300" (10,92 x 7,62mm)
Antal ledningar
4
Höjd (max)
0,595" (15,11mm)
Impedans @ frekvens
300 Ohms @ 100 MHz