MC2016K25.0000C16ESH
DigiKeys produktnummer
478-MC2016K25.0000C16ESHTR-ND - Remsa och spole (TR)
478-MC2016K25.0000C16ESHCT-ND - Remsbit (CT)
478-MC2016K25.0000C16ESHDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MC2016K25.0000C16ESH
Beskrivning
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
32 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,6V-3,63V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MC2016K25.0000C16ESH Modeller
Kategori
Spänning - källa
1,6V-3,63V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - drift (max)
5mA
Artikelstatus
Aktiv
Klassificeringar
AEC-Q100, AEC-Q200
Resonatorbas
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)