35F0121-1SR-10
DigiKeys produktnummer
240-2521-2-ND - Remsa och spole (TR)
240-2521-1-ND - Remsbit (CT)
240-2521-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
35F0121-1SR-10
Beskrivning
FERRITE BEAD 82 OHM 2SMD 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
82 Ohms @ 100 MHz 1 Kraftledning Ferritkorn och chips 2-SMD, J-Lead 10A 1mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
35F0121-1SR-10 Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
10A
Tillverkare
Laird-Signal Integrity Products
DC-resistans (DCR) (max)
1mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
2-SMD, J-Lead
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Kraftledning
Höjd (max)
0,120" (3,05mm)
Antal ledningar
1
Storlek/dimension
L 0,335" x B 0,120" (8,51 x 3,05mm)
Impedans @ frekvens
82 Ohms @ 100 MHz