28R0614-100
DigiKeys produktnummer
240-2772-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
28R0614-100
Beskrivning
FERRITE CORE 98 OHM SOLID
Detaljerad beskrivning
Solid Frihängande Ferritkärnor 98Ohm vid 100MHz ID B 0,535" x H 0,028" (13,60 x 0,70mm) YD B 0,614" x H 0,110" (15,60 x 2,80mm) längd 0,472" (12,00mm)
EDA-/CAD-modeller
28R0614-100 Modeller
Kategori
Impedans @ frekvens
98Ohm vid 100MHz
Innerdimension
B 0,535" x H 0,028" (13,60 x 0,70mm)
Ytterdimension
B 0,614" x H 0,110" (15,60 x 2,80mm)
Längd
0,472" (12,00mm)