28R0610-000
DigiKeys produktnummer
240-2322-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
28R0610-000
Beskrivning
FERRITE CORE 80 OHM SOLID
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Solid Frihängande Ferritkärnor 80Ohm vid 100MHz ID B 0,531" x H 0,055" (13,50 x 1,40mm) YD B 0,610" x H 0,134" (15,50 x 3,40mm) längd 0,394" (10,00mm)
EDA-/CAD-modeller
28R0610-000 Modeller
Kategori
Impedans @ frekvens
80Ohm vid 100MHz
Innerdimension
B 0,531" x H 0,055" (13,50 x 1,40mm)
Ytterdimension
B 0,610" x H 0,134" (15,50 x 3,40mm)
Längd
0,394" (10,00mm)