C13LPDN515P-15-10F är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
L-com
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
L-com
I lager: 0
Datablad
I lager: 17
Tensility International Corp
I lager: 731
Orion Fans
I lager: 27
GlobTek, Inc.
I lager: 792
Qualtek
Assmann WSW Components
I lager: 800
Eaton Tripp Lite
StarTech.com
I lager: 4
10,00' (3,05m) Strömsladd Svart NEMA 5-15P till IEC 320-C13 SJT
C13LPDN515P-15-10F
DigiKeys produktnummer
5073-C13LPDN515P-15-10F-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C13LPDN515P-15-10F
Beskrivning
IEC LOCK C13+ DOWN TO NEMA 5-15P
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Antal ledare
3
Tillverkare
Sladdtyp
SJT
Serie
Ledningsdimension
14 AWG
Förpackning
Bulk
Skärmning
Oskärmad
Artikelstatus
Aktiv
Längd
10,00' (3,05m)
Stil
Hanstift (blad) till honuttag (platser)
Färg
Svart
1:a kontaktdonet
NEMA 5-15P
Spänningsvärde
125V
2:a kontaktdonet
IEC 320-C13
Strömklassning (Ampere)
15A