LCPWR14Z-3M
DigiKeys produktnummer
5073-LCPWR14Z-3M-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LCPWR14Z-3M
Beskrivning
N5/15P-SJE3X14 C13 LSZH BLK 3M
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
9,84' (3,00m) Strömsladd Svart NEMA 5-15P till IEC 320-C13 SJT
Kategori
Sladdtyp
SJT
Tillverkare
L-com
Ledningsdimension
14 AWG
Förpackning
Påse
Skärmning
Oskärmad
Artikelstatus
Aktiv
Längd
9,84' (3,00m)
Stil
Hanstift (blad) till honuttag (platser)
Märkning av godkännande myndighet
UL
1:a kontaktdonet
NEMA 5-15P
Färg
Svart
2:a kontaktdonet
IEC 320-C13
Spänningsvärde
125V
Antal ledare
3
Strömklassning (Ampere)
15A