TCJY337M004R0025E är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KYOCERA AVX
I lager: 1 295
Datablad
Panasonic Industry
KEMET
KEMET
I lager: 300
330 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 4 V 2917 (metrisk 7343) 25mOhm vid 100kHz
TCJY337M004R0025E
DigiKeys produktnummer
TCJY337M004R0025E-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TCJY337M004R0025E
Beskrivning
CAP TANT POLY 330UF 4V 2917
Tillverkarens standardleveranstid
33 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Tillverkare
Livslängd @ temp.
2000tim vid 105°C
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Kapacitans
330 µF
Höjd - monterad (max)
0,079" (2,00mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
Y
Spänning - märkt
4 V
Egenskaper
General Purpose
Typ
Formgjuten
Basproduktens nummer
ESR (Equivalent Series Resistance)
25mOhm vid 100kHz