T520V337M004ATE02577NT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 300
Datablad
I lager: 0
Datablad
330 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 4 V 2917 (metrisk 7343) 25mOhm vid 100kHz
T520V337M004ATE02577NT
DigiKeys produktnummer
399-T520V337M004ATE02577NT-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T520V337M004ATE02577NT
Beskrivning
330.UF 4.0V
Detaljerad beskrivning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
25mOhm vid 100kHz
Tillverkare
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Serie
Livslängd @ temp.
2000tim vid 105°C
Förpackning
Box
Kapacitans
330 µF
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,075" (1,90mm)
Spänning - märkt
4 V