TAJY337M004RNJ är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Similar
Similar
Direkt
KEMET
Vishay Sprague
Vishay Sprague
330 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 4 V 2917 (metrisk 7343) 300mOhm
TAJY337M004RNJ
DigiKeys produktnummer
TAJY337M004RNJ-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TAJY337M004RNJ
Beskrivning
CAP TANT 330UF 20% 4V 2917
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TAJY337M004RNJ Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
300mOhm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,079" (2,00mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
Y
Spänning - märkt
4 V