SR151C221KARTR1 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Direkt
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Similar
Murata Electronics
Murata Electronics
220 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R Radial
SR151C221KARTR1
DigiKeys produktnummer
SR151C221KARTR1-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SR151C221KARTR1
Beskrivning
CAP CER 220PF 100V X7R RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Tillämpningar
Serie
Monteringstyp
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
Radial
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,150" x B 0,100" (3,81 x 2,54mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,150" (3,81mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,100" (2,54mm)